AktualnościKontaktO nasNasza ofertaSzkoleniaReferencjeNapisz do nas
   
Aktualności


XIX Targi Pracy ATH Bielsko-Biała
czwartek, 22 maja 2014

XIX Targi Pracy ATH Bielsko-Biała

16 kwietnia 2014 roku w Akademii Techniczno-Humanistycznej odbyła się 19 edycja Targów Pracy, zorganizowana przez Biuro Karier, w której uczestniczyło ponad 40 wystawców, w tym firmy, agencje pośrednictwa pracy i instytucje rynku pracy. Nasza firma również brała udział w tym wydarzeniu jako wystawca.

Targi stworzyły zainteresowanym uczestnikom okazję do bezpośredniego spotkania się w jednym miejscu z przedstawicielami różnych firm. Podobnie jak przy poprzednich edycjach dominującą liczbę ofert przedstawiły firmy z branży Automotive poszukujące inżynierów, choć podczas tej edycji można było znaleźć także oferty w obszarach sprzedaży, księgowości, finansów, logistyki, transportu czy IT. Dla osób zainteresowanych tematyką przedsiębiorczości, planujących założenie własnej firmy ofertę przygotowały Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości działające przy Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Podczas tegorocznej edycji Targów Pracy poszukiwano osób aktywnych, posługujących się językami obcymi oraz wyposażonych w umiejętności niezbędne do poruszania się na rynku pracy.

Targi są częścią projektu Sprężyna Kariery współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.


 

 
Akademia Przedsiębiorcy w Katowicach
czwartek, 22 maja 2014

W BIZNESIE, JAK NA POLU BITWY, POTRZEBNY JEST LIDER

Tak w wojsku, jak i w biznesie stajemy przed bardzo podobnymi wyzwaniami, wymagającymi błyskawicznych decyzji, umiejętności strategicznego planowania, dyscypliny, pasji i kreatywnego myślenia - mówił gen. Roman Polko podczas konferencji Akademii Przedsiębiorcy w Katowicach.

Generał Roman Polko, były dwukrotny dowódca elitarnej jednostki GROM, jest wykładowcą cyklu warsztatów organizowanych w ramach Akademii Przedsiębiorcy przygotowanej przez Bank Zachodni WBK i Fundusz Poręczeń Kredytowych Polfund. W katowickim spotkaniu, które odbyło się w czwartek, 3 kwietnia, w hotelu Angelo, uczestniczyło blisko 200 menedżerów, zapoznając się z zasadami przywództwa gwarantującymi sukces zarówno na polu walki, jak i w działalności gospodarczej.

Przedstawiciele kadry zarządzającej DMS Sp. z o.o. również uczestniczyli w tych warsztatach. 

W biznesie sukces zależy od liderów i ich skuteczności we współpracy z zespołami - podkreśla gen. Polko. - Menadżer to dziś za mało. To człowiek, który jest świetnie przygotowany technicznie, ale często nie ma zdolności cementowania, budowania zespołu. Co z tego, że opracujemy świetny plan, jak nie przekonamy do niego ludzi. Stąd trzeba być nie tylko menadżerem, który umie wszystko zaplanować, ale też liderem, za którym ludzie chcą iść, który potrafi zarazić ich pasją i chęcią osiągnięcia sukcesu.
 


 


 


 

XVII edycja Targów Pracy ATH w Bielsku-Białej
czwartek, 09 maja 2013
24 kwietnia 2013r. w godzinach od 1000 do 1400 na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej odbyła się XVII edycja Targów Pracy, w której uczestniczyło 45 wystawców. Wiosenna edycja skupiła firmy, instytucje rynku pracy oraz publiczne służby zatrudnienia. Celem targów było przybliżenie sytuacji panującej na rynku pracy. Uczestnicy Targów zapoznali się z wymaganiami stawianymi kandydatom w procesie rekrutacji. Część pracodawców zgromadziła dane studentów poszukujących miejsca na praktykę czy staż. Firma DMS jako jeden wystawców również zaznaczyła tam swoją obecność.

Targi są częścią projektu „Sprężyna kariery" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

   

 

Opole, 21 marzec 2013
czwartek, 09 maja 2013


Kariera na start
wtorek, 02 października 2012

 

„Kariera na start” jest programem stażowym skierowanym do studentów i absolwentów wyższych uczelni. To projekt, którego celem jest stworzenie możliwości odbycia staży dla najlepszych studentów województwa śląskiego. Program projektu składa się z pięciu uzupełniających się części, dzięki którym wyselekcjonowani laureaci  odbywają staże w interesujących ich branżach, spójnych z ich kierunkami studiów wyższych.

Fundatorem staży w programie „Kariera na start” jest także firma DMS Sp. z o.o. To już druga edycja, w której bierzemy udział.

   Zobacz

a tutaj przedstawiamy laureatkę II edycji Programu.

 

« start « wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » koniec »

Pozycje :: 19 - 27 z 86
 

do góry