AktualnościKontaktO nasNasza ofertaSzkoleniaReferencjeNapisz do nas
   
O nas


Szanowni Państwo,

Firma DMS Sp z o.o. powstała w 2001 roku i od początku działalności służy i pomaga przedsiębiorcom oraz innym podmiotom w uzyskiwaniu wiedzy niezbędnej do prowadzenia działalności i rozwoju firmy.

Głównym celem działalności spółki jest umożliwienie osobom dorosłym uzyskanie wiedzy oraz kształcenie, dokształcanie i doskonalenie kadr w zakresie kwalifikacji ogólnych i zawodowych.

Jesteśmy autorami oraz wydawcami programów instruktażowych o tematyce funduszy unijnych, takich jak „Sapard”, „Phare 2001”, „Phare 2002”, „Phare 2003”, „Fundusze Strukturalne”, „Dotacje Unijne”, „Fundusze Norweskie i EOG”. Publikacje te już od wielu lat pomagają naszym klientom w zdobywaniu wsparcia finansowego z Unii Europejskiej.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów organizujemy szkolenia o tematyce związanej z bezpieczeństwem w miejscu pracy. Szczegółowe informacje na temat aktualnych szkoleń znajdują się na naszej stronie internetowej w dziale szkolenia.

Misją naszej firmy jest dostarczanie Klientowi usług z zakresu kształcenia w formach pozaszkolnych. Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza i jest filarem rozwoju naszej firmy.

Naszym strategicznym celem jest zrozumienie oraz zaspokojenie potrzeb i wymagań Klienta. Realizujemy go poprzez stałe podnoszenie poziomu kształcenia, rozwijanie jakości i asortymentu usług, wyprzedzanie oczekiwań naszych Klientów poprzez dokładne rozpoznanie ich potrzeb oraz doskonalenie relacji z Klientem poprzez indywidualną obsługę zamówień i partnerskie kontakty.

Dysponujemy kadrą świetnie wyszkolonych fachowców, którzy są do Państwa dyspozycji, a ciągła współpraca z zewnętrznymi specjalistami, urzędami i innymi instytucjami sprawia, że nasza oferta jest tak bogata i konkurencyjna na rynku szkoleń.

Firma posiada wpis do rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach pod numerem 2.24/00152/2011.

Angażujemy się w liczne programy społeczne, od kilku lat jesteśmy głównym sponsorem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Rybniku.

Bierzemy udział w prestiżowych programach stażowych, m. in. przy współpracy z firmą SMG/KRC Poland HR oraz Dziennikiem Zachodnim w programie „Kariera na start”.

Na przestrzeni lat dzięki naszym szkoleniom podniosły swoje kwalifikacje tysiące osób. Z naszych szkoleń korzystają wszystkie branże. Do grona naszych klientów i partnerów biznesowych i instytucjonalnych należą zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe jedno lub kilkuosobowe firmy.

Zaufało nam już wiele osób czego wyrazem są referencje jakie otrzymujemy od naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych kursów i szkoleń.

Zespół DMS Consulting
 

do góry